Inimesed

Koguduse õpetaja Andrus Mõttus

Andrus Mõttus sündis 17. veebruaril 1971 Tõrva linnas Valgamaal. 1989. lõpetas ta Tõrva Keskkooli, 1993. aasta kevadel Eesti Põllumajandusülikooli Majandusteaduskonna, 2006 aasal Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna, 2012 aastal Tartu Teoloogia Akadeemia ning samal aastal ka EELK UI Pastoraalseminari. On teeninud Kambja kogudust alates novembrist 2009. a. praktikandina, 8. juulist 2011. a. diakonina.
Peapiiskop Andres Põder ordineeris Andrus Mõttus'e 15. juulil 2012 Tallinna Toomkirikus ja EELK Konsistoorium kinnitas ta alates 16. juulist 2012 Kambja koguduse õpetajaks. Varem on ta olnud tegev ettevõtluses.

Juhatus

EELK Kambja koguduse juhatus:
(valitud 9. mail 2021 neljaks aastaks)

Reido Orov - esimees
Ivar Tedrema - liige

Nõukogu

EELK Kambja koguduse nõukogu:
(valitud 9. mail 2021 neljaks aastaks)

Aime Kull
Ivar Tedrema
Margus Laats
Priit Lomp
Reido Orov
Riina Suits
Urmas Koorits
Eda Ann Värimäe (asendusliige)
Kaidar Raudmets (asendusliige)
Annely Raudmets (asendusliige)
Eda Tannis (asendusliige)
Martin Kalk (asendusliige)

Organist Aleksandr Arusoo


Aleksandr Arusoo sündis 22. juulil 1977. a. Tartus. 2010. aasta kevadel lõpetas ta Eesti Muusikaakadeemia orelil erialal (A. Uibo klassis). Sama aasta sügisest on ta Kambja koguduse organist.

Liikmeskond

Liikmeid on Kambja koguduses 728, neist 148 tegid aastal 2020 nimelise liikmeannetuse.